İstanbul İstif Makinaları

Planlı Bakım

Forklift ve Depo ekipmanlarınız ilk günkü gibi kalsın! Her ürün için üreticinin öngördüğü periyotlarda planlanan bakım anlaşmalarımız ile ürünleriniz hep hazır olsun. Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI ile Planlı bakım anlaşması yaparak diğer servis imkanlarından da indirimli yararlanın.

Full Servis

Sürpriz servis maliyetlerinden kurtulun! Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI, sahibi olduğunuz Forklift ve Depo ekipmanlarınızı aynen Kiralama da olduğu gibi sahiplenerek size aylık sabit bir bedel ile servis imkanı sağlar. Bu şekilde kullanıcı hataları ve hasarlar haricinde her ürüne sabit bir bedel ödeyerek tam verim sağlarsınız.

Diagnos ve Tamirat

Üstün teknolojili ürünleriniz Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI uzman ekibi tarafından sürekli takip edilip, güncel tutulacaktır. Muhtemel yazılım ve servis iyileştirmeleri, modifikasyonlar için uzman ekibimiz ve full donanımli servis araçlarımız hizmetinizdedir.

Orjinal Yedek Parçalar

Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI, STILL ve hizmet ettiği tüm ürünlerde; güvenlik, teknoloji, fiziksel uygunluk, mekanik ömür açısından en elverişli olan Orjinal Yedek Parçaları sunmaktadır. Tüm servis işlemlerinde de güvenle tercih edebilirsiniz. Orjinal yedek parça ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.

Akü

Aküler Forklift ve Depo ekipmanlarının kalbidir. Tüm elektronik aksamın sağlıklı ve güvenli çalışması için seçimi önemlidir. Tespitlerimiz göstermektedir ki orjinal aküler kullanım ömrü ve verimi açısından öne çıkmaktadır.

Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI sizlere orjinal ve tüm markalarda traksiyoner akü sağlamaktadır.

Bunun yanında günümüzün gelişen teknolojisi Li-ion aküleri de her ürün için firmamızdan temin edebilirsiniz.

Lastik ve Tekerler

Tekerlekler endüstriyel ürünlerin dengesi, davranışı ve dönüş yarıçapı için anahtardır. Düzensiz yüzeylerden, aracın ağırlığından, yük veya hızlanma ve frenleme kuvvetlerinden kaynaklanan yüksek basınç durumlarında bile bir tekerlek daima kusursuz şekilde çalışmalıdır.

İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI olarak Forkliftler için yüksek kaliteli siyah havalı ve dolgu, beyaz iz bırakmayan süperelastik dolgu lastikler sürekli stoklarımızdadır.

Ayrıca depo ekipmanlarınız için orjinal vulkollan, poliüretan ve nylon tekerler satışımızdadır.

Elektronik Komponentler

Elektronik aksam bir forkliftin zekasını tanımlar ve tüm üniteler arasındaki akıllı işbirliğinde de merkezi bir rol oynar. Bu nedenle STILL bu komponentleri kendisi geliştirir.

Tüm STILL Orjinal elektronik bileşenleri, STILL araçlarına uyacak ve en yüksek performans seviyelerini, kullanılabilirliği ve güvenliği garanti edecek şekilde üretilmiştir. Bu nedenle özellikle elektronik aksamda kesinlikle orjinal ürünler kullanınız. Bunları bulabileceğiniz en iyi adres Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI’dir.

Çatal

Forklift çatalları yükle makine arasındaki köprüdür. Bu anahtar görev hem mekanik ömür hem de iş güvenliği açısından önemlidir. STILL Yetkili Bayii ve STILL Yetkili Servis İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI, dilediğiniz ebat ve özellikte Orjinal forklift çatalları sunmaktadır.

Filtre ve Bakım Malzemeleri

Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI Planlı ve rutin bakım işlemlerinde üreticilerin ve distribütörlerinin tavsiye ettiği filtre, yağ ve bakım malzemelerini kullanmakta ve satışını yapmaktadır.

Kabin

Forkliftiniz için satın alacağınız kabinler sadece operatörü dış hava koşullarından korumakla kalmaz, makinenizin önemli aksamlarını da dış etkilerden koruyarak fayda sağlar. Orjinal ve yerli metal kabin, branda kabin, temperli cam veya pleksiglas kaplama ile kısmi kabin, kalorifer opsiyonları için İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI’nı arayınız.

Ataşman

Ataşman tıpkı forklift çatalları gibi forkliftinizin kaldırdığı yükü en uygun şekilde kavraması için gerekli opsiyonel ekipmanlardır. Kağıt bobin, balya, beyaz eşya, çift palet, varil, parke taş, kova, vb ataşman çeşitleri mevcuttur. İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI’ndan sektörün dünyaca ünlü tüm markalarını en uygun şekilde temin edebilirsiniz.

Servis Talep Formu