İstanbul İstif Makinaları

İntralojistik Danışmanlığı

Bu alandaki tecrübelerimizi sizle paylaşıyoruz.

İntralojistik işlemlerinin birbirine bağlı sistemlerle etkileşimi , depodaki işlemlerin optimize edilmesinzi sağlar.

Forkliftlerimiz , ürünlerimiz ve hizmetlerimiz birbirleriyle uyumludur , böylece size , kapsamlı , özel ve esnek bir çözüm sunabiliriz.

Otomasyon

Kapsamlı ürün yelpazesi sayesinde STILL iGo, bir depodaki neredeyse tüm malzeme akışını otomatikleştirmeye yardımcı olur. Çözüm yelpazesi ve genişleme olanakları, sadece dar veya geniş koridorlar gibi mevcut koşullara uyarlanmış iyileştirmeler için değil, aynı zamanda dikey ve yatay taşımacılığın toplam otomasyonuna da izin verir. Otomatik STILL araçları deponuzdaki tüm malzeme akışını kapsar.

STILL iGo’dan yararlanın ve dahili lojistik işlemlerinizi ekstra güvenlik, işlem mükemmelliği, kullanılabilirlik ve ekonomik fizibilite ile optimize edin.

MMS Ürün ve Veri Akış Yönetimi

STILL depo yönetim sistemini (WMS) kullanarak, alınan mallar, depo kontrolü ve sipariş toplama, aynı zamanda tur planlama ve sevkiyat dahil olmak üzere depodaki her bir malzemenin hareketini ayrı ayrı kontrol etmek ve uygulamak mümkündür. Bu işlemlerde yük taşıyıcı bilgisi, parti numarası, tarihe göre en iyi ve seri numarası gibi eşya hakkında bilgiler ve her türlü malzemenin talebe göre zamanında temin edilmesi ve talebe göre en iyi şekilde kullanılması için dikkate alınma gibi her bilgi göz önünde bulundurulur.

Filo Takip Sistemi

Fleet Manager STILL mühendislerince geliştirilmiş tamamen orjinal ve özgün bir sistemdir. Tüm filonuz avucunuzun içinde. Forkliftinizin ve operatörlerinizin hangi gün hangi saatlerde görev yaptığını, forkliftteki arızaları, kazaları, hızları, görev yerlerini gibi çok sayıda bilgiyi anlık ve online olarak takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.