Forklift Yedek Parça


Talep Formu

Orjinal Yedek Parçalar

Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI, STILL ve hizmet ettiği tüm ürünlerde; güvenlik, teknoloji, fiziksel uygunluk, mekanik ömür açısından en elverişli olan Orjinal Yedek Parçaları sunmaktadır. Tüm servis işlemlerinde de güvenle tercih edebilirsiniz. Orjinal yedek parça ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.

img

Filtre ve Bakım Malzemeleri

Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI Planlı ve rutin bakım işlemlerinde üreticilerin ve distribütörlerinin tavsiye ettiği filtre, yağ ve bakım malzemelerini kullanmakta ve satışını yapmaktadır.

img

Elektronik Komponentler

Elektronik aksam bir forkliftin zekasını tanımlar ve tüm üniteler arasındaki akıllı işbirliğinde de merkezi bir rol oynar. Bu nedenle STILL bu komponentleri kendisi geliştirir.

Tüm STILL Orjinal elektronik bileşenleri, STILL araçlarına uyacak ve en yüksek performans seviyelerini, kullanılabilirliği ve güvenliği garanti edecek şekilde üretilmiştir. Bu nedenle özellikle elektronik aksamda kesinlikle orjinal ürünler kullanınız. Bunları bulabileceğiniz en iyi adres Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI'dir.

img

Lastik ve Tekerler

Tekerlekler endüstriyel ürünlerin dengesi, davranışı ve dönüş yarıçapı için anahtardır. Düzensiz yüzeylerden, aracın ağırlığından, yük veya hızlanma ve frenleme kuvvetlerinden kaynaklanan yüksek basınç durumlarında bile bir tekerlek daima kusursuz şekilde çalışmalıdır.

İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI olarak Forkliftler için yüksek kaliteli siyah havalı ve dolgu, beyaz iz bırakmayan süperelastik dolgu lastikler sürekli stoklarımızdadır.

Ayrıca depo ekipmanlarınız için orjinal vulkollan, poliüretan ve nylon tekerler satışımızdadır.

img

Akü

Aküler Forklift ve Depo ekipmanlarının kalbidir. Tüm elektronik aksamın sağlıklı ve güvenli çalışması için seçimi önemlidir. Tespitlerimiz göstermektedir ki orjinal aküler kullanım ömrü ve verimi açısından öne çıkmaktadır.

Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI sizlere orjinal ve tüm markalarda traksiyoner akü sağlamaktadır.

Bunun yanında günümüzün gelişen teknolojisi Li-ion aküleri de her ürün için firmamızdan temin edebilirsiniz.

img

Çatal

Forklift çatalları yükle makine arasındaki köprüdür. Bu anahtar görev hem mekanik ömür hem de iş güvenliği açısından önemlidir. Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI dilediğiniz ebat ve özellikte Orjinal forklift çatalları sunmaktadır.

img

Kabin

Forkliftiniz için satınalacağınız kabinler sadece operatörü dış hava koşullarından korumakla kalmaz, makinenizin önemli aksamlarını da dış etkilerden koruyarak fayda sağlar. Orjinal ve yerli metal kabin, branda kabin, temperli cam veya pleksiglas kaplama ile kısmi kabin, kalorifer opsiyonları için İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI nı arayınız.

img

Ataşman

Ataşman tıpkı forklift çatalları gibi forkliftinizin kaldırdığı yükü en uygun şekilde kavraması için gerekli opsiyonel ekipmanlardır. Kağıt bobin, balya, beyaz eşya, çift palet, varil, parke taş, kova, vb ataşman çeşitleri mevcuttur. İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI'ndan sektörün dünyaca ünlü tüm markalarını en uygun şekilde temin edebilirsiniz.

img
Anasayfa'ya Dön