Forklift Servis


Talep Formu

Servis Hizmetleri

Bakım ve servis işlemleri, filonuzun sınırsız kullanılabilirliğini garanti eder. Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sürekli bir bakımı destekler. İş güvenliği kontrollerini de göz önünde bulundurarak servis hizmetlerini zamanında gerçekleştiriyoruz ve her zaman mükemmel bir şekilde araçlara sahip olmanızı hedefliyoruz.

img

Planlı bakım

Forklift ve Depo ekipmanlarınız ilk günkü gibi kalsın! Her ürün için üreticinin öngördüğü periyotlarda planlanan bakım anlaşmalarımız ile ürünleriniz hep hazır olsun. Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI ile Planlı bakım anlaşması yaparak diğer servis imkanlarından da indirimli yararlanın.

img

Full Servis

Sürpriz servis maliyetlerinden kurtulun! Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI, sahibi olduğunuz Forklift ve Depo ekipmanlarınızı aynen Kiralama da olduğu gibi sahiplenerek size aylık sabit bir bedel ile servis imkanı sağlar. Bu şekilde kullanıcı hataları ve hasarlar haricinde her ürüne sabit bir bedel ödeyerek tam verim sağlarsınız.

img

Diagnos ve Tamirat

Üstün teknolojili ürünleriniz Yetkili Bayii İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI uzman ekibi tarafından sürekli takip edilip, güncel tutulacaktır. Muhtemel yazılım ve servis iyileştirmeleri, modifikasyonlar için uzman ekibimiz ve full donanımli servis araçlarımız hizmetinizdedir.

img

Eğitim

Peryodik olarak düzenlenen STILL eğitimlerinden geçen uzman ekibimiz aynı eğitimleri benzer şekilde filo müşterilerimize sağlamaktadır.

img
Anasayfa'ya Dön