İntralojistik Sistemler


İntralojistik Danışmanlığı

Bu alandaki tecrübelerimizi sizle paylaşıyoruz.
Filo Optimizasyonu
Depo Planlama
Proses Optimizasyonu
Ürün ve Hizmet seçimi bunlardan bazıları.

İntralojistik işlemlerin çok sayıda birbirine bağlı sistemle etkileşimi, depodaki işlemlerin optimize edilmesini sağlar.

Forkliftlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz birbirleriyle uyumludur, böylece size kapsamlı, özel ve esnek bir çözüm sunabiliriz.

img

Otomasyon

Kapsamlı ürün yelpazesi sayesinde STILL iGo, bir depodaki neredeyse tüm malzeme akışını otomatikleştirmeye yardımcı olur. Çözüm yelpazesi ve genişleme olanakları, sadece dar veya geniş koridorlar gibi mevcut koşullara uyarlanmış iyileştirmeler için değil, aynı zamanda dikey ve yatay taşımacılığın toplam otomasyonuna da izin verir. Otomatik STILL araçları deponuzdaki tüm malzeme akışını kapsar.

STILL iGo'dan yararlanın ve dahili lojistik işlemlerinizi ekstra güvenlik, işlem mükemmelliği, kullanılabilirlik ve ekonomik fizibilite ile optimize edin.

img

MMS Ürün ve Veri Akış Yönetimi

STILL depo yönetim sistemini (WMS) kullanarak, alınan mallar, depo kontrolü ve sipariş toplama, aynı zamanda tur planlama ve sevkiyat dahil olmak üzere depodaki her bir malzemenin hareketini ayrı ayrı kontrol etmek ve uygulamak mümkündür. Bu işlemlerde yük taşıyıcı bilgisi, parti numarası, tarihe göre en iyi ve seri numarası gibi eşya hakkında bilgiler ve her türlü malzemenin talebe göre zamanında temin edilmesi ve talebe göre en iyi şekilde kullanılması için dikkate alınma gibi her bilgi göz önünde bulundurulur.

img

Filo Takip Sistemi

Fleet Manager STILL mühendislerince geliştirilmiş tamamen orjinal ve özgün bir sistemdir. Tüm filonuz avucunuzun içinde. Forkliftinizin ve operatörlerinizin hangi gün hangi saatlerde görev yaptığını, forkliftteki arızaları, kazaları, hızları, görev yerlerini gibi çok sayıda bilgiyi anlık ve online olarak takip edebilir ve raporlayabilirsiniz

img
Anasayfa'ya Dön