İstanbul Hava Limanında İstanbul İstif Makinaları Hizmet Verecek

Yeni kurulan İstanbul Havalimanında 5 ayrı firmaya toplam 115 Adet STILL marka forklift ve depo ekipman satışı gerçekleştiren İstanbul İstif Makinaları firması bunun yanında 7 ayrı firma ile toplam 350 adet farklı marka forklift ve depo ekipmanlarına ait servis hizmeti verecek.

29 Ekim 2018 tarihinde resmi açılışı yapılan ve seferlere başlayan ve tamamlandığında Dünyanın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul Havalimanında tam taşınmaya doğru çalışmalar hızla ilerliyor.

Rakamlarla bahsedecek olursak İstanbul Havalimanı, 26 milyar 140 milyon euroluk yatırımla 1,4 milyon metrekare ana terminal büyüklüğü ile yılda milyonlarca yolcu ağırlayacak. İlk etapta 90 milyon tamamlandığında ise 200 milyon yıllık yolcu kapasitesine ulaşacak. Günde 2 bin uçak; iniş ve kalkış yapacak.

350'den fazla rotaya uçuş da gerçekleştirilebilecek. İstanbul Havalimanı; 250'den fazla havayolu şirketine de ev sahipliği yapacak. Saatte 10 bin 800 bagaj işlenecek. Ayrıca 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark da hizmet verecek.

Sektörümüzle alakalı olarak yeni havalimanında kargo şirketleri, ikram ve sunum şirketleri, yer hizmetleri şirketleri gibi birçok kamu ve özel şirkette burada etkin olacak. Türkiye İstif Makinaları sektöründe yıllardır başarılı hizmetlere imza atan İstanbul İstif Makinaları firması bilindiği gibi Türkiye havalimanlarında yıllardır satış ve servis hizmeti vermektedir. Firma, 4 yıldan beri Atatürk havalimanında yerleşik teknik personel ekibi ile atölyesi ile hizmet veriyor. Ayrıca Bununla beraber Ankara, İzmir, Antalya ve Adana havalimanlarında da hizmet sunmaktadır.

İstanbul İstif Makinaları firması yeni yapılan İstanbul havalimanında da aynı şekilde hizmet vermek adına gerekli anlaşmalarını yapmış ve tüm hazırlıklarını tamamlamış durumda. İstanbul Havalimanında Kargo, İkram, Sunum, Gıda, Free Shop, Yer Hizmetleri, Yapı alanlarında faaliyet gösteren 5 ayrı firmaya hali hazırda toplam 115 Adet Still marka forklift ve depo ekipman satışı gerçekleştirmiş, bunun yanında bu firmalarla birlikte toplam 7 ayrı firma ile toplam 350 adet farklı markalara ait ekipmanların servis hizmetini sunmak üzere anlaşmalarını yapmış ve yerleşik atölye konusunda hazırlığını tamamlamıştır.

Haberler' e Dön